Stavět nás baví

Vítejte na stránkách české stavební společnosti.
O naší firmě

Vítejte na stránkách české stavební společnosti


Jsme česká stavební společnost Hinton, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se komplexní realizací staveb. V první řadě nabízíme kvalitní zpracování nabídky a dodržování architektonických a funkčních parametrů, díky čemuž dochází ke snížení nákladů stavebního díla. Při odvádění práce dbáme především na kvalitu stavebního díla i vybraných materiálů, dále na důslednou kontrolu při provádění prací a především také na osobní přístup a kvalitní tým na stavbě.
Stavět nás baví.

 

 

 

Aktuality

První živý zelený dům v Českých Budějovicích. Rezidence Oskarka má zlepšovat místní mikroklima

Nová bytová budova v Českých Budějovicích spotřebuje díky zeleným střechám a fasádám okolo 19 kilogramů oxidu uhličitého denně. Pro jejich zavlažování se bude používat zadržená dešťová voda.

https://www.earch.cz/architektura/clanek/prvni-zivy-zeleny-dum-v-ceskych-budejovicich-rezidence-oskarka-ma-zlepsovat-mistni-mikroklima?fbclid=IwAR0CfvE213zYDnjCUT338h-E4zklurFbR2AIRL6S18qk8_H97vOIfey9x7I

Další novinky
Okno je styl
Okno je styl

Okno je styl

Jedním z našich cílů je umožnit Vám okny a dveřmi přeměnit Váš domov. Pomocí našich vynikajících produktů a jedinečné perspektivy Vám pomůžeme představit si, jak může prostor vypadat, jak se v něm můžete cítit a zároveň může být vysoce funkční. Díky našim výrobkům a možnostem přizpůsobení dosáhnete jedinečného stylu, který posune Váš domov na vyšší úroveň.

Naše okna, nebo dveře, mohou proměnit Váš domov na celý život.

Eva Samková

Nejrychlejší holka na planetě preferuje Hinton

Eva Samková
česká snowboardistka
Souhlasím
###message