GD bytové domy

Rezidence Churchill

Praha 2

Lokalita

Praha 2

Investor

Rezidence Churchill s.r.o. Olšanská 1a, Praha 3

Realizace

04/2018 – 05/2020
Rezidence Churchill

Rezidence Churchill je zajímavá desetipodlažní stavba nacházející se přímo na rozhraní centra města a prestižní rezidenční čtvrti Vinohrady.

 V budově bude 57 luxusních, sluncem prosvětlených, bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk a v přízemí menší komerční prostory. Budova je originální svým moderním, nadčasovým designem a splňuje nároky i té nejnáročnější klientely. Výjimečností této stavby je panoramatický výhled nejen na Pražský hrad, ale i celé Staré Město. Z Rezidence Churchill je možné se dostat do samotného srdce Prahy pěšky během 10 minut. V okolí rezidence se nachází množství barů, restaurací, divadel, kaváren i sportovišť či fitness center.
Jedinečností budovy jsou zahrady bytů v nižších podlažích, prostorné lodžie a velké balkony ve vyšších patrech. Rezidence je tedy výbornou volbou i pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí Rezidence Churchill jsou vysoké standardy vybavení v podobě dřevěných podlah, velkoformátových dlažeb a obkladů, sanitární keramikou značky Villeroy & Boch či systémem chytré domácnosti. Ke každému bytu patří vlastní parkovací stání v garáži přímo pod budovou a také sklep.

Souhlasím
###message